Jedním z trendů podzimní sezóny je prodloužené sako, jehož přesná délka není striktně daná. Můžete pracovat s délkou sahající k vašim bokům, lehce překrývající zadeček nebo až do půlky stehen.

Rovněž záleží na vás, jak sako zkombinujete. Já jsem sáhla po monochromatické kombinaci (jak už to tak u mě bývá :D) zahrnující i tolik oblíbený denim.

Další můj oblíbený look je kožené kalhoty s bílou košilí či halenkou a sako s lehce povyhrnutými rukávy. Klidně ho nechejte ledabyle rozepnuté.

Nadčasově vypadá sáčko přehozené přes mini šaty spolu s vysokými kozačkami.

Rovněž doporučuji párovat midi sukně i cullotes s tímto typem saka. To celé se nebojte ještě přepásat opaskem.

Napadají mě pořád další kombinace, ale nechci vás úplně zahltit. Takže už jen poslední outfit ať máme pokrytý celý pracovní týden. Jelikož se bude jednat o páteční outfit, měl by být variabilní. Rozuměj – vhodný do práce i na následný večírek. Sáhněte po minisukni a tričku s nápisem. Na to navrstvěte sako a přes sako klidně ještě kožešinovou vestu. Dejte jen pozor, aby vesta neměla stejnou délku jako sako. Měla by být buď o něco kratší, nebo pak výrazně delší.

ME: (DORMEUIL jacket, FURLA bag, PRADA sunglasses, GUCCI scarf, LEVIS jeans, TONAK beret, BENETTON turtleneck, GANE LEATHER gloves, GEOX shoes)

photos and edit by Marek Stuchlý

https://www.facebook.com/marek.stuchly.photography/

Inspo photos from pinterest.com

Ženy by měly vydávat méně peněz za šaty, ale více peněz na eleganci. (Coco Chanel)

Štítky