Děkuji svým klientům za vloženou důvěru

Ke svým narozeninám jsem dostala od přítele ,,VLASTNÍ STYLISTKU A NÁKUPY S NÍ.“ Počáteční nervozita přešla, když jsem Kláru uviděla. Milá, příjemná a profesionální slečna s vkusem a citem pro styl.

Nikdy jsem módu neřešila. Po návštěvě obchodů s Klárou jsem ale změnila názor. Tolik možných kombinací a variant, co jsme spolu vykouzlily! Nejenže jsem obměnila šatník, ale Klára z mých mindráků udělala přednost a naučila mě, že oblékání může být hra a zábava. Pokud si nevíte rady stejně jako já, svěřte se do rukou odborníků a naučte se oblečení kupovat, nosit, kombinovat a hlavně si ho užívat.

 

Kateřina Studeníková
podnikatelka v rodinné firmě

Klárku můžu s čistým svědomím doporučit. Už nějakou dobu s ní spolupracuji a vždy na profesionální a bezproblémové úrovni. Klárku jsem si pozvala na akci v mém obchodě, kdy prezentovala, jak vhodně kombinovat oblečení a doplňky a také připravovala módní přehlídku. Má cit a vkus a to v oblasti nejenom módy, ale také kvalitního jídla a pití. Určitě tuto schopnou dámu doporučuji, nejenom jako profesionálku, ale i jako dobrého člověka.

Renata Machová
majitelka Hůlkárna.cz

Děkuji slečně Nekulové, že mi pomohla ujasnit si, jaký styl oblékání mám ráda, a že se nezalekla mých skříní praskajících ve švech. Odvedla v nich perfektní audit. Nyní mám ve skříních skvělý přehled o tom, co za kousky oblečení vlastním, co k sobě lze a jak kombinovat, a především vše mám přehledně na očích. Děkuji.

Dana Filip
maminka na mateřské

Audit šatníku jsem dostal od své manželky jako dárek k narozeninám. Manželka v mém šatníku už dlouho viděla mnohé kousky, které už potřebovaly vyřadit a za normálních okolností to neprošlo. Zároveň věděla, že mám v šatníku spoustu pěkných kousků, které jsem nenosil. Musím uznat, že to byl velmi vhodný dárek. Spoustu letitých zašlých kousků, které jen zabíraly místo, jsme společně vyřadili. Dostali jsme velmi cenné rady k nakupování. A hlavně jsem se naučil lépe kombinovat a využít oblečení, které jsem měl s malým doladěním základních prvků šatníků, které mi chyběly.

 

Jakub Něnička
Top manažer síťového marketingu Green Ways

Znáte ten pocit, když Vám lidé říkají, že Vám to sluší? Já osobně se hned cítím mnohem lépe a co teprve, když víte, že Váš šatník obsahuje jen právě takovéto kousky a vy pak nemusíte půl hodiny ráno přemýšlet „co na sebe“. Klárka právě tohle umí a investice do ní je nejen investicí do toho, aby se člověk cítil lépe, ale hlavně ušetří nepříjemné rozhodování a Váš čas.

 

Martin Luňák
Partner / Obchodní ředitel ve společnosti Futuremining

Děkuji za profesionální pomoc při výběru obleků a zajištění následného servisu.

 

Marek Malík
Partner & Member of the Board of Directors at Jet Investment

Ženy by měly vydávat méně peněz za šaty, ale více peněz na eleganci. (Coco Chanel)

Zprva jsem se změny v oblékání trochu bál, protože jsem byl odjakživa zvyklý nosit co se mi líbí. Poté, co jsem potkal Kláru, jsem se ji však rozhodl uskutečnit. Klára je velmi šikovná, vstřícná a má velký přehled i zkušenosti. Je vidět, že ji móda opravdu baví a velmi ji prožívá. Po dokončení proměny jsem se nejdříve cítil trošku nesvůj, přece jen to byla velká životní změna. Postupem času jsem si však na tento styl zvykl a začal se mi líbit. Reakce z okolí jsou čistě pozitivní, dokonce jsem musel několika lidem radit, kde takové oblečení sehnat. Díky Klářiné proměně se cítím daleko lépe, její oblečení opravdu pozvedne člověka výš. Pokud stojíte o kvalitní proměnu ve velmi příjemné atmosféře, mohu jen doporučit.

Jiří Albrecht
student